PM4digi visiitkaartide hinnakalkulaator.

Siin on kiire võimalus saada visiitkaartidele hinna indikatsiooni. Tehke omad valikud. Kui valikutest ei leia omale sobivaid saatke palun meile hinnapäering info (at) trykikeskus.ee või siit. Visiitkaardid trükitakse 1-2 tööpäevaga kui on korrektne kujundusgraafiline kavand. Visiitkaartide mõõdud on 90x50, 86x54, 90x55mm.

Eestis on levinud mõõduks 90x50mm sama mõõt on levinud veel: Sri Lanka, Argentiina, India, Brazil, Bosnia-Herzegoviina, Costa Rica, Tšehhi, Kroatia, Soome, Hungari, Iisrael, Kasahstan, Leedu, Poola, Rumeenia, Venemaa, Serbia, Montenegro, Slovakkia, Ukraina, Uzbekistan, Bulgaaria, Läti, Mehhiko, Lõuna-Korea ja Lõuna-Aafrika.

 

TOPSHINE Kõrgläikeline pinnaviimistlus. Tõeliselt edev ja pilkupüüdev. Kirkad värvid, kujunduses võib kasutada tumedaid täisvärve. Miinuseks, et näpujäljed võivad näha olla.
PREMIUM  Mattsametine pinnaviimistlus (eelistatuim valik!). Soliidne ja puudutades kergelt pehme pind. Värvid kirkad, kujunduses võimalik kasutada tumedaid taustavärve, pinnaviimistlus ei muuda trükitud värvi toone tuhmimaks.
SHINE+PREMIUM Kombinatsioon kahest eelnevast, võimalik teha üks külg läikivaks ja teine matiks. 
SOLID Matt pind heledate taustatega kujundused, muudab paberi rohkem plastiku sarnaseks.
LIIVMATT/SAND Kergelt tekstuurne pind heledate taustadega kujundused. Muudab paberi kergel plastiku sarnaseks
EXTRA Läikiv heledate taustadega kujundused.

 

 Hinnakalkulaator on koostatud eeldusel et kliendil on trükivalmis kavand. Tehnilised nõuded siin või klient soovib tellida meie mallide alusel visiitkaardid või originaal disain oma ideede baasil.

Kui teil ei ole kujundust trükivalmis failina, siis oleme alati valmis aitama kujundustöödega.
 
Lisateenusena visiitkaartidel nurkade ümardamine raadius 5mm 0,20+km visiitkaardi koht
või raadiusega 4mm 0,10+km visiitkaardi kohta. Raadiuse 3,18mm kohta küsipakkumist.
Samti on võimalik visiitkaartide nurkasi ümardada stantsides mis annab eriti korrektse tulemuse - küsi pakkumist.
 
Hinnakiri on koostatud eeldusel et kliendil on kujundusgraafiline fail. 
Kujundust eeldame vektorgraafilse või bitmagraafika failina PDF, AI või CDR formaadis. Fondid konverditud joonteks (curvs / outlines).

Kujundus CMYK värvisüsteemis. Vajadusel bleed igas servas 3mm. Kujundus 1:1 suuruses. Bitmapgraafika resolutsioon 300 dpi. Graafika fail peab sisalduma kujundus failis ei tohi olla lingitud. Bitmagraafika ei ole soovitav edastada kujunduses kasutatavaid tekste.

Kujundamiseks vajaliku juhend failid leiate siit
 
Samuti on võimalik kasutada meie visiitkaartide kujundusmalle > vaata siit