Dekoorkleebised

Hea feng shui see on korrapärane vorm ja sujuv energia liikumine. Korrapärane vorm on ristkülik, ruut. Oma kodu loome selleks, et tunda ennast turvaliselt, et tunda ennast mugavalt ja vabalt. Seetõttu peab kodu vastama n.ö pesa nõuetele.

Tänapäeva moodne arhitektuur aga ei loo pesa, vaid hiigelsuuri klaasmaju,  akvaariume. Sellistes hoonetes on energia liikumine eriti kiire, mis võib viia suhete (ka töökollektiivis) lagunemiseni ja tervise nõrgenemiseni. Ka Eestis on täheldatud ettevõtetes, mis asuvad liiga aktiivses hoones, keskmisest suuremat personali vahetumist töökohtade.

dekoorkleebis klaasil
Matistavast klaasikleebisest lõigatud ornament klaasil.
 
Dekoorkleebised klaasil matistav klaasikleebis ja peegelkuldne ornament.
Kogu klaasile alla kleeebitud matistav klaasikleebis ja
peale kleebitud peegelkuldne ornament.

Üks energia rahustamise viise on seina klaasosade katmine dekoorkleebistega. Selle abil luuakse turvaline ja keskendumiseks (töö tegemiseks) vajalik eneregia. Samuti saab kleebiste abil suunata ruumis energiat just sinna, kus seda kõige enam vaja on.

Korterelamute puhul on soovitav klaaspindade katmist kasutada dekoorkleebistega klaasrõdude puhul. Seda enam kui klaasrõdule eelneb maast-laeni aken, mis ei paku kodus elavale inimesele turvatunnet tasakaalu ja loomulikult sellest tulenevat heaolu.

Tänapäeval kasutatakse kleebiseid eelkõige plakatite, majajuhtide, siltide ja märkide valmistamisel. Seega enamasti tööolukordades. Üha enam aga vajame kaitset ka oma kodus.

Dekoorkleebis võib olla nii ühevärviline, kuid soovi korral võib pakkuda ka lõbusaid värvilahendusi. Rahulikum võimalus on matt hele kleebis, mis matistab pinna ja ei domineeri värviga. Samuti saab kleebiskile abil kleepida sobiliku foto, mustri – nii palju kui fantaasiat on. Dekoorkleebised on kiireim ja odavaim lahendus Teie koju või büroosse.

 

Allpoolt leiate insiratsiooniks mõned dekoorkleebiste kavandid.

taheseinad2-1.giftaheseinad2-2.gif

 

 

Teksti on koostanud feng-shui konsultant Siret Seeder (www.seeder.ee)

/(w1, w2, w3)/