Reklaamtahvlid ehk reklaamtahvlite alusmaterjalid 
(aga kirjutamistahvlite materjalid leiad siit)

Suurema osa reklaamtahvleid valmistame plastikust, kuid lähtudes vajadusest võib valida ka mingi muu materjali, näiteks tunnel- ehk bi-plasti või kapa. Plastikut pakume 1, 2, 3, 5 ja 8 mm paksusena. Bi-plasti ehk Coroplasti (kõrgekvaliteediline polüpropüleen) pakume 3.5, 5 ja 8 mm paksusena. Kuni 5mm paksusele materjalile saab nurkadesse kinnituseks paigaldada ka metallööse. Saame trükkida otse plastikule või katta pind kleebisega. Kasutame ka erinevaid komposiit- ehk kihilisi materjale nagu kapa ja Foam-X, mille välimised kihid on paberist ja keskel on kerge plastikuvaht.

Erineva paksusega plastikud

Bi-plast

 
Plastiksilte saab lamineerida et kaitsta trükikihti füüsilise kulumise eest. Loe pikelamt lamineerimisest siit.

Riputamiseks või võrkaiale kinnitamiseks võib 1mm või 5mm BIP plaatidele lisada öösid.

 

Kergemad lamineeritud plakatid saab kinnitada klaasidele iminapp kinnitustega.

Iminapp kinnitus klaasile

 

Magnetiga kinnitus riiulile võimaldab riputada reklaame kaaluga kuni 0,5kg. Nurk on muudetav.

Pakume ka erinevaid mobiilseid ekspositsioonisüsteeme firmalt Mark Bric, mis aitavad Sul oma müügisaali, tooteesitlust, messiboksi või kliendiüritust silmapaistvamaks muuta. Lisaks pakutavatele raamidele, kinnitustele, bännerisüsteemidele ja tugijalgadele valmistame neisse kogu vajaliku trükimaterjali (pildid, plakatid, kangad jms). Mark Bric'i toodete kohta loe lähemalt SIIT!

 
 

Ülikvaliteetsed ning pika garantiiga esitlustarvikud on kindel investeering, sest Mark Bric'i tooted kestavad aastaid. Tule meie kontorisse näidistega tutvuma või küsi lisa info @ trykikeskus.ee.


Painutatud plastik sildid seinale kinnitamiseks KLO3D. Info siit.


Erikujulised plastiksildid näiteks kaupluste dekoreerimiseks või vaateakendele.

Plastiksildid erikujulised

Alumiiniumkomposiitplaat (3mm) on hea materjal mis on mõeldud kestma pikaajaliselt väli- ja sisetingimustes. Materjalis on ühendatud alumiiniumi ja plastiku omadused - kihiline materjal mille pealispinnal on alumiiniumkiht ja keskel on plastik.

alumiiniumkomposiit, sildid, reklaamtahvild, märgid, ohutusmärk