Kleebised. Üldine paigaldusjuhis.

Ettevõtte logo ja andmetega kleebis on hea moodus oma toodete märgistamiseks. Kleebisega saab katta vaateakna ning sõiduautogi. Kleebiseid valmistame neljas erinevas tehnoloogias:Tahad eristuda? Telli KRISTALLKLEEBIS! Veel kristallkleebistest pilte.
Kristall- ehk mullikleebis ehk 3D-kleebis - klee
bis kaetakse spetsiaalse materjaliga, mis lisab kleebisele ruumilisuse efekti - kleebise pind jääb kumer. Tänu pikale elueale ning säilivusele sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Kristallkleebist saab valmistada erinevates suurustes ning igasuguse kujuga! Uuri lähemalt ning küsi pakkumist: info @ trykikeskus.ee. Hinnapäringu tegemiseks võite kasutada ka meie online hinnapäringu vormi.

Kleebiste näidised
Loading images
Loading images
autokleebis1 autokleebis2 dekoorkleebis eestivapp fleep-kristall2 kleebis plotteris kriittahvlimaterjal kristall-lipud kristallkleebis-peegelkuld mahulisedlogokleebised657 otsevaade-5stiihiat pehmedv6tmehoidjad657 plotterloikus seebikleebised siirdeteibiga-kleebissymbol teinevaade-5stiihiat tooteetiketid-berrichi657 varvitunnusekleebised

Erinevate tööde jaoks kasutame erinevaid kleebised vastavalt kasutuas valdkonnale. Näiteks tavalised kirjad viitadel ja akendel valmistame Avery 500 seeria kleebisest (vaata värvikaarti siit).

Tavalisemad autokleebised keskpikaks kasutamiseks värvilised 3 aastase ja must-valge 5 aastase vastupidavus soovitame Mactac 8200 seeria kleebisedi (vaata värvikaarti siit).

Lisaks Avery kleebistele kasutame igapäevaselt 3M, MACTAC, METAMARK ja CREATIVE firmade kleebismaterjale.

LOE KLEEBISMATERJALIDE KOHTA TEHNILIST JUTTU SIIT.


 

Kleebiste üldine paigaldusjuhis

Kleebiste kleepimiseks mõeldud pinnad peavad eelnevalt olema puhtad, kuivad ja ilma õli, rasva, lahustite, silikooni või muu lisanditeta. Peale puhastamist tuleb veidi oodata, et puhastusvahendi jäägid eralduks, seejärel pühi pind üle puhta kuiva lapiga. Pärast mittetäielikku kuivatamist jäänud lahusti jäägid võivad põhjustada kile- ja pinnavahelisi gaasimulle. Sarnaselt võivad värsked viimistlusmaterjalid, sealhulgas aluspinna viimistlemiseks kasutatud värvid, kuivada vähemalt kolm nädalat. Suure soojuspaisumisega ja külmas kahaneva materjalile kleepides võivad temperatuurikõikumistest tekkida materjalile kortsud. Kleebise kleepumist aluspinnale võib takistada ka materjalile antud mustusthülgav lisaomadus. 

Igal materjalil on oma paigaldus- ja hoidmistemperatuur milles antud materjali võib kasutada. Näiteks fosformaterjali paigaldustemperatuur on alates +8°C ja kasutustemperatuur -40 kuni +100 °C. Neid temperatuure ignoreerides võib materjal pinnale kinnituda nõrgalt ja hiljem hoopis lahti tulla. Liialt kuum või külm pind võib materjali kahjustada. Paigaldusjuhiseid küsi klienditeenindajalt enne paigaldamist.