Rinnasildid, nimesildid magnetiga. Kristallitud nimesildid. Kerged metallist nimesildid. Plastikust rinnasildid. Plastikust 75x32mm rinnasilt 2mm magnetkinnitusega. OVAALNE RINNASILT 68x46 mm plastikkattega. Ovaalne 60x28mm kristallitav rinnamärk magnetkinnitusega.

Kui õhukene kanga ei võimalda või teenindajal võib nõelaga silt olla takistuseks või ohuallikaks siis on võimalik valida magnet kinnitusega rinnasildid.

VAHETATAVATE NIMEDEGA rinnamärgid / nimesildid (pikemalt siin). Magnetkinnitusega.


OVAALNE RINNASILT 68x46mm plastikkattega ja magnetkinnitusega.
Alusmaterjal kuldse või hõbedase pinnaviimistulusega alumiinium, peal plastikklaas. Fotol olev punane on trükitud hõbedasele alumiiniumpinnale kergelt läibpaistvalt. Värvilised pinnad tulevadki kergelt läbipaistvad mis muudab kõik mustast heledamad värvid kergelt metallik läikeliseks. Nimed ei ole vahetatavad.

rinnasilt ovaalne 68x46mm magnetkinnitusega Kolm Lõvi


PLASTIKUST RINNAMÄRK MAGNETIGA (plastik 2mm). Nimi ei ole vahetatav.

Rinnamärk 2mm plastikust magnetkinnitusega Kolm Lõvi
HP32879


KRISTALLITUD rinnamärk. Saadaval kolmes mõõdus 60x20, 60x25, 60x30mm.
Võimalik kinnituseks valida ka klamber/haaknõelaga. Nimi ei ole vahetatav.

nimesildid magnetiga / rinnasildid magnetiga
HP32879


Foto osalt on näha, et samas suuruses nõelaga märgid on võimalik kasutada kas magnetiga rinnamärke. A ja B variandil on nimi püsivalt olemas. C variandil on nime võimalik vahetada (kuldne ja hõbedane raam). Nimi ei ole vahetatav.

plastikust rinnasilt 86x54mm

Plastikust rinnasildid magnetkinnistustega, valge alus, suurus 86x54mm. Nimi ei ole vahetatav.


Kerged õhukesest metallist alustel rinnasildid, magnetkinnitustega. Võimalik tellida ka teisi mõõte. Rinnasildialuste värvid kuld, hõbe ja valge. Nimi ei ole vahetatav.

Rinnamärk 60x28mm.

Ovaalne rinnamärk 60x28mm, võimalik kristallida ja kinnituseks sobib magnetkinnitus. Nimi ei ole vahetatav.


 Graafika ja kujunduse jaoks on A ja B variant parem sest on ruumis ka logodele ja muule graafikale. Nimed ei ole vahetatavad.

rinnasilt magnetiga